BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Visdar nesugebu išparabanint jos iš galvos… Ai bet, kažkaip jau pobiški “pochui” daros, matant kaip ant mano asmenybės yra spjaudoma ;) Sunkina tik tas faktas, kad ji jau gerus 5 mėn lanko sporto klubą, o jos kūno formos vis gražėja ir gražėja. Nors ir nepavasaris, bet morčius kažkaip veikia, matyt suveikia patino faktorius :D aišku save bandau įtikint, kad nėra ji jau tokia graži, kaip mano “patiniškui instinktui” atrodo

Nepaisant viso šito brudo, kuris kartojas jau “cielus” 4 mėn, nuotaika vistiek sušikta. Ne dėl to, kad esu JOS ignoruojamas, bet šiandien aš pats supratau koks aš esu namisėda. Supratau kad turiu tik 1-2 draugus, nei vienos tikros drauges (su kuria galiu pašnekėt kaip su drauge, o ne su pažystama). Dažnai neinu patūsint, kaip ankščiau eidavau. Žodžiu panaši situacija kaip iš filmo “yes man” (tarp kitko neblogas filmas, pažiūrėkit).

Ir ką man daryt?

Mano racionalus protas sako - REIKIA LAIKO IR ŠŪDAS NUSLYS. Drįsčiau vadovautis šia mano iškelta teorija, tačiau tas laikas neeina taip greit, jau bemaž 4 menėsiai, o aš ir mečiau sportuoti, pradėjau rūkyti, naktim mokytis, ėst betką ir t.t. ir NEMATAU GALO.

Artėjant metų šventėm, noriu pasakyti pasauliui koks aš vienišas, kad visi manes gailėtusi, kaip aš kankinuosi… O tai atrodo taip beprasmiškai, reikia atsistot ir eit toliau!

Tikiuosi taip ir padarysiu.

*Atsidaro dar viena alaus*

http://youtu.be/XeDSlK1Y3cQ

“tie kas buvo draugai, dabar tiktais pažystami”

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentuokite