BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kas man daros? Kodėl aš niekaip negaliu išmesti jos iš galvos?

Tai kartojasi jau visa mėnesį.

Ją pažystu per 5 metus, niekada nekrisdavo į akį, mes nebendraudavom. Tiesiog kaip ir visi paaugliai šimta kart buvau mintyse sau susiskirstęs panas į “geras ir ne”. Žinoma ji buvo iš tų “gerųjų”, tačiau ankščiau ji net neatrodė tokia graži, nuostabi, seksuali, kokia yra dabar.

Taip atsitiko, kad ji pradėjo rodyt iniciatyvą. Pradžioje man tai patiko, keletą kartų susitikome, poto tai tapo lyg kasdienybė. Supratau, kad aš noriu jos. Noriu taip, kaip niekada kitokios merginos nenorėjau. Kai aš tai supratau, pasijutau lyg kvailas vaikas. Aš samoningai įžvelgiau joje minusu, tačiau tiesiog tai užgošdavo nežinia kas, norėjau jos nors tu ką. Noriu ir dabar, turbūt net labiau nei tada.

Dabar tai peraugo į depresiją. Nuo paskutinio karto kai buvome susitikę akis į akį praėjo beveik mėnuo. Tai turėjo būt diena, kai norėjau pakeist mūsų santykius į rimtesnius, nebe paaugliškus žaidimus. Ji tai suprato, tikrai žinojo, aš tai akcentavau. Tuomet lyg specialiai jai reikėjo išvažiuot - tiesiog, staiga, nepadėjo net prašymai. Nuo tos dienos mūsų santykiai blėso, o dabar aš jai lyg tuščia vieta, kaip ir anksčiau buvau.

Kitavertus ji niekada man neparodė savo jausmų atvirai, tik perteikdama minti, leisdavo tai suprasti (galbūt ir ne). Mes net nebuvome pora… Žinoma spaudimas buvo dėl aplinkinių, ką jie pagalvos. Iš pradžių ir aš taip galvojau, poto jau buvo nusišvilpt - kad ir kalnus perlipčiau, kad ji būtų mano. Kadangi nesu didelis mačo, tuo labiau kazanova, dėmesi į save patraukiu ypač nedažnai (tuo labiau iš merginų pusės), negalėjau labai paprastai prisitraukti prie savęs merginą, tačiau šis kartas buvo kitoks, ji pati norėjo bendrauti, socializuoti su manimi.

Taigi šiandien aš jaučiuosi šūdinai, nors ir suprantu koks tai apgailėtinas reikalas, kol aš čia svaigstu, kiti žmonės miršta. NEGALIU!!! Bandau ją pamiršti. Tik kyla mintis apie merginas, nesugebu mastyt apie kitas, tik apie ją. Tuo labiau bandau galvoti apie kitas merginas, VELNIOP. Nematau savęs su kita mergina, mane traukia tik ji. Suprantu, kad negaliu apie ją negalvoti, pastoviai tikrinu jos facebooką, tikrinu telefoną, jei tik kokia naujiena iš jos. O kasdien ji atrodo vis gražesnė, tačiau jos šypsena nebenori šildyti manęs. Jos akys net nebenori žiūrėti į mane, nors mano ausis patirtu ekstazė, jei ji bent atvirai su manim pašnekėtų, net nesvarbų ką ji pasakytu, dabar aš noriu žinoti kuom ji mane ištikrųjų laikė.

Dabar aš visiškai pasimetęs, galvoju ar ji to norėjo, kad aš dabar taip jausčiausi ir apskritai KO JI NORĖJO? Gal ji tiesiog nenorėjo rimtų santykių? Gal tai moteriška logika - suvilioti, apsukti galvą, o poto matant kaip jis jau baigia įsimylėt “iki kaulų” palikt ant ledo ir šaltai stebėt?

Kartais garsiai bandau pasakyt BBD ir viskas, daugiau jokio gruzo, yra svarbesnių dalykų, pukiai suprasdamas, kad aš be jos negaliu. Kartais net negaliu savęs tvardyti matant kaip ji aiškiai flirtuoja su mano draugais, jiems rodo dėmesį. Betrūksta tik nokauto, kad susiburkuotu su kokiu nors asilu.

“Gal ir mano tokia sušikta dalia
Su skausmo, ašarom, srūvančia širdim
Po veidmainį pasaulį klajoti, šilumos ieškoti
Naktimis, dienomis apie ją galvoti, apie ją svajoti
Daryti gabalus apie ją ir repuoti”

Gal kas parduoda “POCHUIN’O”?

Monte feat. Svaras - Sakai Radai

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai įrašui “Neapsisprendimo ruduo”
  1. Galiu pasakyt kaip vaikinas - turėjau daugmaž panašią situaciją ir išsiaiškinau tik viena. Kad užgošt tą nesąmonę, kuri tau dabar viduj burbuliuoja, reik surast Kitą, kuri užgoštų Šią. Tikiuos maždaug supratai… Ir kas bjauriausia, nei draugai, nei kokios linksmybės, nei tie BBD visai nepadeda. Tai jei rasi veikiančio “POXUIN’O” pasakyk kur - aš irgi pirksiu :)

  2. Dėkui kad pasidalini mintim, dabar taip atrodo, kad negaliu Jos kitaip užgožti, tik linksmybėm, dideliu alkoholiu kiekiu ir kokia nors veikla. Vis dėlto ir tai nepadeda, lieka tik laukt ir savyje užsidarius tūnot, kentėt. Sakai reikia surast kitą tokia nesamonę? Atrodo, kad blogesnės emocinės būsenos būt negali, turbūt tai neįmanoma, o jei ir būtu bijau, kad viskas ne užeis ant viršaus o sumuosis. Dabar vienintelis trumpalaikis poxuin’as - dėgtinės butelis ir vakaras apsikabinus tūliką.

Komentuokite