BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Sveiki visi!

Oficialiai provincijos vasaros estrados hitu tapęs “I just met you” man skamba taip maloniai, kaip kaimynų remonto darbai su družbom 5h ryto ! :D Ne dėlto, kad nemėgstu popso, ne dėlto, kad pati daina nepatinka, o būtent dėl to, kad nevienas buvo pasakes “ė girdž a girdėjai ta achueną gabalą “HAI AI DŽIAST MIAT J…ęėĮĖĘrefd *smūgis į galvą* ”

Ilgai laukta, nesulaukta vasara pradeda įpusėti. Atradęs laisvo laiko, sumasčiau atsinaujint čia ;) Naujienos tokios, kad praeitos vasaros nuoskaudos baigia pasimiršt, YUY. Vistiek aš ją stalkinu :D Whareva, svarbu turiu veiklos, susiradau darbą vasarai, reik naujos mašinos ;) Taigi bandysiu atlaikyt kažkaip šį išbandymą, nors jau pradedu abėjot savim :D

Na ką gi, nuotaikos vistiek geresnės, nei rudenį ar žiemą, o tai jau asmeninis pasiekimas:D Susirašinėju su tokia mergela, galvoju, gal kas išeis ateity. Labai miela, draugiška, neturėjo daug vaikinų, kaip aš merginų ;) Jos požiūris į viską labai pozityvus, kas man daro didelį įspūdį :) Na manau reik judėt pirmyn, pamirštant senas nesekmes, todėl gal kitais metais baigiantis mokslam jau reikės rimčiau jai parodyt save ;) Tikiuosi, kad negausiu dar vieno BAN’o :D As always ;) Kodėl taip negreit? Nes bijau po praeitos vasaros avantiūrų arti saves prisileist žmogu, o bėje reik gerai ir mokslus baigt, sunkūs metai artėja. Manau, kad mums abiem būtų sunku derint laiką, juk abu galim palaukt kol baigsis šis svarbus etapas ir būt kartu :)

Blog’o daina ir šiaip prilipusi prie dabartinės nuotaikos ;)

http://youtu.be/Vj462HkfOug

Geros jum likusios vasaros, vasarotojai!

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentuokite